گسترش همکاری های کتابخانه ای بین کتابخانه تخصصی ادیان و مذاهب و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

روز شنبه 24 شهریورماه، جمعی از مسئولان و کارشناسان کتابخانه تخصصی و پژوهش دانشگاه ادیان و مذاهب از کتابخانه پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دیدار و با جناب آقای دکتر سادات فخر و حجت الاسلام و المسلمین عراقی گفت و گو کردند.

در این دیدار جناب آقای دکتر سادات فخر ضمن معرفی کتابخانه و مرکز اسناد پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به بیان برنامه ها، فعالیت ها و کارهای صورت گرفته در این کتابخانه پرداخت.

در ادامه آقای محمدی شجاعی مدیر کتابخانه دانشگاه ادیان و مذاهب با بیان این که پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و دانشگاه ادیان و مذاهب دو مرکز علمی بزرگ و توانا در استان قم و کشور هستند به لزوم همکاری در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی و پژوهشی بین دو مرکز اشاره کردند و خواستار استفاده از تجربیات مشترک شدند.

صدور کارت عضویت مکتا برای اعضای هیات علمی دو مرکز، مبادله انتشارات دو مرکز، مبادله کتاب و پایان نامه های مکرر کتابخانه های دو طرف از جمله پیشنهادهای آقای محمدی شجاعی در این جلسه بود.

آقای مهدی عیوضی مدیر پژوهش دانشگاه ادیان و مذاهب با تاکید بر اهیمت ارتباطات در کنار اطلاعات خواستار گسترش همکاری های تحقیقاتی و پژوهشی بین دو مرکز شدند.

در این راستا دو طرف خواستار انتشار کتاب به صورت مشترک، چاپ آثار دو طرف، برگزاری کرسی های ترویجی به صورت مشترک و برگزاری همایش های مشترک شدند.

حجت الاسلام و المسلمین عراقی رئیس اداره همکاری های علمی پژوهشگاه نیز بر اهمیت انجام کارهای مشترک، استقاده از نجربیات یکدیگر و جلوگیری از موازی کاری تاکید کردند.

در پایان اعضای حاضر در جلسه به همراه جناب آقای دکتر سادات فخر و حجت الاسلام و المسلمین عراقی از قسمتهای مختلف کتابخانه و پژوهشگاه دیدار کردند.


alt


alt


alt

 

alt


 

© Copyright 2013 | PouyaDesign. All Rights Reserved

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به کتابخانه دانشگاه اديان و مذاهب مي باشد.