انعقاد تفاهم نامه همکاری میان مجمع کتابخانه های تخصصی استان قم (مکتا) و کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان مجمع کتابخانه های تخصصی استان قم (مکتا) و کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران


جمعی از مدیران کتابخانه های عضو مکتا روز شنبه مورخ 15 بهمن ماه 1396 با حضور در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران، از بخش های مختلف این مجموعه شامل مخازن نسخ خطی و سنگی، نشریات و مطبوعات بازدید و در جریان اقدامات و فعالیت های این کتابخانه قرار گرفتند.
در این برنامه که مدیران کتابخانه های پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، دفتر تبلیغات اسلامی، دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی، مدرسه فیضیه و مسجد اعظم حضور داشتند، در ابتدا جمع حاضر مورد استقبال حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر جعفریان، ریاست محترم کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران قرار گرفتند.
این دیدار که در فضایی بسیار صمیمی برگزار گردید، ریاست کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران در سخنانی مجموعه برنامه ها، خدمات و فعالیت های این کتابخانه را تشریح کرده و بر لزوم تعامل میان کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران و کتابخانه های عضو مکتا و استفاده از ظرفیت های دو طرف در چهارچوب تفاهم و قرارداد های مشخص تاکید کردند.
در این دیدار، هر یک از مدیران حاضر عضو مکتا پیشنهادات خود را در زمینه افزایش تعاملات میان دو طرف در جهت بهبود کمی و کیفی خدمات کتابخانه های مربوطه ارائه و در این راستا تفاهم نامه همکاری مجمع کتابخانه های تخصصی استان قم (مکتا) و کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران به امضای دبیر مکتا و ریاست کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران رسید.
همچنین مدیران مکتا با حضور در کتابخانه دانشکده ادبیات دانشگاه تهران، در بازدید از بخش های مختلف در جریان خدمات و فعالیت های این کتابخانه که در نوع خود در میان کتابخانه های دانشکده ای کشور منحصر به فرد می باشد، قرار گرفتند. در پایان این بازدید اعضای مکتا در بازدید از مجموعه نمایشگاهی مطبوعات دوره قاجار در نشست بررسی مطبوعات دوره قاجار نیز که در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار گردید، شرکت کردند.


alt


alt


alt

 

© Copyright 2013 | PouyaDesign. All Rights Reserved

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به کتابخانه دانشگاه اديان و مذاهب مي باشد.