امضاي تفاهم نامه همکاري بين کتابخانه هاي دانشگاه اديان و پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

به همت واحد ارتباطات کتابخانه تخصصی ادیان و مذاهب، روزپنجشنبه اول مهرماه هشتاد و نه، تفاهم‌نامه همکاری بین کتابخانه تخصصی دانشگاه ادیان و مذاهب و کتابخانه پژوهشگاه حوزه و دانشگاه امضا شد. مدت این تفاهم‌نامه دوسال است که با نظر مدیران دو کتابخانه قابل‌تمدید خواهد بود. 

 

بنا به تفاهم انجام شده، از این پس دو کتابخانه در زمینه تبادل اسناد و مدارک کتابخانه‌ای ( کتب، نشریات، مواد دیداری شنیداری و کتاب‌های الکترونیکی و ...) ، استفاده دانشجویان و پژوهشگران از کتابخانه‌های طرفین و نیز امکان کپی‌برداری از کتب و اسناد با یکدیگر همکاری خواهند داشت.

کتابخانه تخصصی دانشگاه ادیان و مذاهب درنظر دارد با تعدادی از کتابخانه‌های هم‌سو در قم و تهران، در زمینه تبادل اسناد و مدارک کتابخانه‌ای و استفاده از محیط مطالعه و تحقیق، تفاهم نامه‌های همکاری امضاء کند که اولین تفاهم‌نامه با کتابخانه پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برقرار شد. تفاهم نامه با کتابخانه‌های مدرسه عالی امام خمینی (ره)، جامعه الزهراء (س) در قم و دانشنامه جهان اسلام و فرهنگستان هنر و دائره المعارف بزرگ اسلامی تهران در دستور کار واحد ارتباطات کتابخانه قرار دارد که به‌زودی به سرانجام خواهد رسید.

 

© Copyright 2013 | PouyaDesign. All Rights Reserved

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به کتابخانه دانشگاه اديان و مذاهب مي باشد.