برگزاری همایش «زنان؛ حماسه سازان گمنام در دفاع مقدس»

 

 

به همت اداره کتابخانه های عمومی کاشمر و با همکاری ویژه کتابخانه عمومی شهید مدرس، همایش «زنان؛ حماسه سازان گمنام در دفاع مقدس» برگزار شد.

به گزارش لیزنا، در این همایش که با همکاری فرهنگسرای دفاع مقدس در محل سالن اجتماعات شهید شهابیان برگزار شد برنامه‌های متنوعی همچون خاطره گویی، خوانش کتاب دفاع مقدس، مسابقه و عزاداری به مناسبت ایام اربعین اجرا شد.

سخنران این مراسم با تأکید بر نقش سازنده و مهم بانوان در دفاع مقدس به ویژه در پشت جبهه های نبرد حق بر علیه باطل، زنان را حماسه سازان گمنام دفاع مقدس توصیف کرد.

خانم مروارید از اساتید حوزه در این مراسم گفت: حضور بانوان در همه عرصه های انقلاب اسلامی، بی نظیر است و به ویژه باید گفت بانوان در عرصه سیاسی و رسانه ای به خوبی عمل کرده اند.

وی ادامه داد: در دوران 8 ساله دفاع مقدس 6 هزار و 428 بانوی شهید داریم که تعداد قابل توجهی است و لذا بی جهت نیست که مقام معظم رهبری می فرمایند هر چند دیگران نیاز به اسطوره سازی دارند ولی ما اسطوره های بی شماری داریم.

شایان ذکر است در حاشیه این مراسم مسابقه نقاشی ویژه کودکان به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد و همچنین از تعدادی از شرکت کنندگان با اهدای کتب دفاع مقدس، تجلیل شد.

 

ادامه مطلب

 
این خبر بصورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت گردآوری شده و وب سایت کتابخانه تخصصی دانشگاه ادیان و مذاهب در مورد محتوای خبر مسئول نمي باشد.

© Copyright 2013 | PouyaDesign. All Rights Reserved

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به کتابخانه دانشگاه اديان و مذاهب مي باشد.