دسترسی رایگان به بیش از 4 میلیون مدرک علمی در مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری

مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری شیراز یک مرکز اطلاعاتی و پژوهشی است که هدف آن بهبود تولید و توزیع اطلاعات علمی در سطح ایران و کشورهای منطقه شامل خاورمیانه، آسیای مرکزی، شبه قاره هند و شمال آفریقا می باشد که حدود 40 کشور را پوشش می دهد.

alt

مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری یکی از نخستین مراکز اطلاع رسانی تمام خودکار کشور ایران است که در حال حاضر اطلاعات چاپی و الکترونیکی را در قالب کتاب، نشریات فارسی و زبان های دیگر، دیسک های فشرده پایگاه های اطلاعاتی در دو سطح داخلی و منطقه ای در اختیار محققان، دانش پژوهان و مراکز علمی و تحقیقاتی قرار می دهد. این مرکز علاوه بر پایگاه های فارسی، لاتین و نشریه ها اقدام به ایجاد پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (Iscc)نموده است.


شما می توانید از طریق کافی نت و کلیه کامپیوترهای موجود در داخل دانشگاه بدون نیاز به کلمه کاربری و کلمه عبور (از طریقی آی پی های دانشگاه) به سایت مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری شیراز به نشانی ricest.ac.ir دسترسی داشته و از تمام امکانات و منابع آن (بیش از 4 میلیون مدرک و منبع ) استفاده نمایید.

این مرکز دارای پایگاه های مختلفی می باشد از جملهای انگلیسی، مقاله های فارسی، مقاله های عربی و سایر پایگاه ها (مقاله روزنامه ها، مقاله کنفرانس ها، نشریه های الکترونیکی، نسخه های خطی، چکیده انگلیسی مقالات فارسی) که در مجموع 4,300,000 مقاله را شامل می شود و هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود.

 

© Copyright 2013 | PouyaDesign. All Rights Reserved

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به کتابخانه دانشگاه اديان و مذاهب مي باشد.