شرکت هيئت اعزامي کتابخانه در بيستمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب دهلي نو 2012

بيستمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب دهلي نو در محل دائمي نمايشگاه كتاب، واقع در پراگتي ميدان، در حال برگزاري است. در اين نمايشگاه که سومين نمايشگاه بزرگ جهان در حوزه کتاب‌هاي لاتين مي باشد، بيش از نود هزار كتاب جديد ارائه گرديده است.

با توجه به مصوبه شوراي کتابخانه و برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته، هياتي از دانشگاه اديان و مذاهب با حضور استاد عليرضا شجاعي، دکترمحمد نصيري، دکتر سيدحسن اسلامي اردكاني و آقاي مهدي محمدي شجاعي در اين نمايشگاه شركت کردند. از چند ماه قبل، ناشران شركت كننده در اين نمايشگاه، شناسايي و كتا‌ب‌هاي مهم ارائه شده، با همکاري اساتيد و کارشناسان کتابخانه مشخص شد تا خريد در نمايشگاه با سرعت و دقت بيشتري صورت گيرد.

به گزارش واحد اطلاع رساني كتابخانه تخصصي دانشگاه اديان و مذاهب، گروه اعزامي در اولين روز حضور خود در نمايشگاه، موفق به خريد بيش از 450 عنوان كتاب ارزشمند در حوزه اديان شرق شده اند كه بيشتر اين كتابها با رويکردهاي مختلف، به معرفي آيين‌هاي هندو ، بودا، سيك ، جينه، زرتشت و ... مي پردازند.

با توجه به كيفيت بالاي نمايشگاه و شركت ناشران مهم و معروف از جمله اشگيت، منوهر، سيج، آكسفورد، بنارسيداس و امراستار،  به شرط تامين اعتبار، كتاب‌هاي بيشتري خريداري خواهد شد.

 

© Copyright 2013 | PouyaDesign. All Rights Reserved

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به کتابخانه دانشگاه اديان و مذاهب مي باشد.