اهدای مجموعه کتابهای شخصی حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای نواب به کتابخانه دانشگاه

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای نواب ریاست محترم دانشگاه برای چندمین بار بخشی از مجموعه کتابهای شخصی موجود در کتابخانه خویش را به تعداد 250 جلد از مجموعه کتابهای حوزه فلسفه، جامعه شناسی و فقه را که در کتابخانه ادیان نداشتیم به کتابخانه دانشگاه اهدا نمودند.

شایان ذکر است ، ایشان از طریق اهدای دائمی و مستمر کتاب به کتابخانه (به طور متوسط ماهانه 100جلد کتاب) و نیز از طریق ارتباط و نامه­نگاری با موسسات و مراکز مختلف استانی و ملی در جهت دریافت کتاب به صورت اهدا و مبادله، کمکهای قابل توجهی به کتابخانه دانشگاه داشته و دارند.

رسیدن مجموعه منابع کتابخانه از 3000 جلد کتاب در سال 1377 به 100000 جلد کتاب تخصصی در سال 1394، طی هفده سال نشانه علاقه و توجه ویژه ایشان به گسترش فرهنگ کتاب، کتابخوانی و کتابخانه دانشگاه می باشد.

اهتمام ریاست محترم دانشگاه به شرکت کتابخانه تخصصی ادیان و مذاهب در نمایشگاههای داخلی و خارجی،‌ اهدای کتابهایی که در سفرها، جلسات و کنفرانسهای خارجی و .... دریافت می کنند، باعث رشد و بالندگی مجموعه منابع کتابخانه تخصصی ادیان و مذاهب شده است.

در پایان لازم به ذکر است کتابخانه دانشگاه ادیان و مذاهب به عنوان بزرگترین کتابخانه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران منبع تعذیه علمی و معنوی همه اساتید و محققانی است که از دور و نزدیک به این کتابخانه آمد و شد دارند و روح تشنه خود را از چشمه زلال علم و معنویت آن سیراب می کنند. بی شک رونق و غنای این کتابخانه وامدار توجه و اهتمام بزرگوارانی است که عزیزترین دارایی خود را در قفسه­های آن برای استفاده دیگران به یادگار می گذارند.
 
 
alt
 

© Copyright 2013 | PouyaDesign. All Rights Reserved

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به کتابخانه دانشگاه اديان و مذاهب مي باشد.